O nás & FAQ

1. Kto sme a čím sme unikátny?

Je ťažké vyvarovať sa tu obligátnych fráz, ale zároveň by tu tento bod asi mal byť. Dajte nám teda prosím šancu stručne sa predstaviť.

Naša myšlienka sa zrodila v roku 2018. Zdalo sa nám, že nemožno nájsť výrobcu, ktorý by podobné náramky vyrábal. No, tak sme sa tým výrobcom stali sami. K tomu sme vytvorili aj akýsi katalóg "základných" náramkov či náramkov, ktorými sa môžete inšpirovať a Liondeco bolo na svete.

Chcete mať na čiernom náramku štvrtý a dvanásty kamienok biely, pretože sa Vaša partnerka narodila 4.12.? Stačí povedať. Naše dizajnérky pre vás taký náramok s radosťou do pár dní vyrobí, takže už za pár chvíľ sa môže vynímať na Vašej, prípadne partnerkinho ruky.

V tomto je naša sila. Naše náramky vyrábame ručne tu v Českej republike. Nie sme iba distribútorov už hotových, tuctových náramkov.

Urobíme pre Vás maximum, v prípade nejasností sa s Vami spojíme a môžete nám podrobné inštrukcie odovzdať po telefóne či SMS správou. Garantujeme Vám úplnú spokojnosť. Dostanete presne ten šperk, ktorý ste si vysnívali, či už pre seba, alebo pre niekoho z Vašich blízkych.

 

2. Bude mi náramok pasovať na ruku?

No, rozhodne by mal. Tým, že nepřeprodáváme už hotové náramky, nemusíme našu ponuku obmedzovať na univerzálnej veľkosti. V našej ponuke nájdete niekoľko veľkostí na výber, takže by si mal vybrať naozaj každý. Náramky sú ale navlečené na pomerne pružnej gumičke, ktorá sa Vášmu zápästia po malej chvíli prispôsobí. Výmenu veľkosti náramku tak riešime len naozaj zriedka.

 

 

3. Kedy mi náramok príde?

Všetok tovar zvyčajne expedujeme do 72 pracovných hodín od prijatia objednávky (dobierka, Gopa) či platby (prevod). Naši zákazníci tak väčšinou dostanú svoj náramok v treťom až piatom pracovnom dni od uskutočnenia objednávky. Záleží tiež na zvolenom dopravcovi a jeho aktuálnej vyťaženosti.

 

4. Aké sú spôsoby dopravy?

Po rozdielnych skúsenostiach s rôznymi typmi dopravcov teraz ponúkame dve možnosti prijatia zásielky, ktoré sa po konzultáciách so zákazníkmi ukázali ako nejspolehlivnější a najefektívnejšie varianty. Buď si môžete tovar nechať zaslať do Vami zvolenej Zásilkovna, alebo druhou možnosťou je klasické doručenie s využitím služieb slovenských pošty. Pokiaľ Vám ale môžeme poradiť, vyberte Zásilkovna. Verte nám. Budete prekvapení hladkým a spoľahlivým priebehom doručenia.

Pri objednávke nad 750 Sk Vám náramky pošleme na vlastné náklady a žiadnu dopravu hradiť nemusíte.

 

5. Môžem náramok prípadne vrátiť?

Samozrejme. Chápeme, že Vám náramok nemusí padnúť alebo môže naživo vyzerať "inak", než ste si predstavovali. Vždy sa môžeme jednoducho dohovoriť na ďalšom postupe a my Vám nebudeme nič zazlievať. Oporu nájdete aj v našich Obchodných podmienkach. Na náš tovar totiž možno využiť 14-dňovú ochrannú lehotu pre vrátenie tovaru bez udania dôvodu - viac viď bod VI tu.

 

6. Prečo sú vlastne náramky tak populárne a prečo by som ho mal / a chcieť?

Náramky sú skrátka cool. Táto veta naozaj vystihuje všetko. S týmto ľahko dostupným, jednoduchým a univerzálnym módnym trendom si totiž získate pozornosť nielen medzi priateľmi, na rodinnej oslave či letnej dovolenky, ale aj na dôležitom firemnom rokovania či v divadle. Pekný a štýlový náramok je ako správne zvolená voňavka či dobre padnúci košele. A my vyrábame len pekné a štýlové náramky. :-)

 

7. Sú vaše náramky kvalitné?

Na maximálnej kvalite si zakladáme a na to sa môžete spoľahnúť. Spolupracujeme iba s preverenými dodávateľmi a celý proces od výroby až po konečnú distribúciu náramku sa snažíme starostlivo strážiť. Túto sekciu môžeme zakončiť jednoduchú, ale pravdivú fráz - zákazník je u nás na prvom mieste.

 

Liondeco_black

 

 

Späť do obchodu